Trendy wnętrzarskie 2023

28 lutego 2023

Dziś krótkie podsumowanie trendów wnętrzarskich na 2023 rok!

Wiedza o najnowszych kierunkach wystroju wnętrz jest szczególnie przydatna, gdy stajemy przed pustym płótnem, jakim jest mieszkanie w stanie deweloperskim. Mamy tam przestrzeń na wyrażenie siebie i wykreowanie własnego „M”, które będzie naszą oazą w mieście. Dobór kolorów, ustawienie mebli czy drobne dodatki nadają pełnię kształtu pomieszczeniom, które dzięki tym wykończeniom stają się naszym salonem, sypialnią czy gabinetem.

  • Królową kolorów została Viva Magenta, która swoim żywym odcieniem niewątpliwe pobudzi każdy pokój.
  • W modzie będą również obłe kształty, vintagowe dodatki czy nawiązania do natury.
  • Na popularności nie traci home office, czyli własny kąt do pracy z domu Może to być oddzielne pomieszczenie albo niewielki kąt z dobrze zaaranżowaną przestrzenią.
  • To co niezależnie od trendów pozostaje w głównym nurcie to światło. W Aurum Chojny zadbaliśmy o to by każde z mieszkań miało ponadwymiarowe przeszklenie - w większości lokali jest to trzyskrzydłowe wyjście na balkon (270 x 230 cm), a w wybranych kawalerkach okno o wymiarach 240 x 230 cm.
  • Z ciekawostek: modna staje się „instagramowa ściana”, czyli oryginalne tło, które można wykorzystać do rozmów zdalnych, ale też do zdjęć na Instagram czy filmów na TikToka.

Zapraszamy do lektury artykułu o wspomnianych trendach, a jeśli szukacie niezamalowanych płócien to zachęcamy też do odwiedzin naszej oferty mieszkań w Aurum Chojny.

665 505 438
info@dynamix.pl