Kulinarne Chojny

22 lutego 2023

Jeśli do tej pory nie kojarzyliście Chojen z kulinariami, przychodzimy do Was z dzisiejszym postem oraz misją, by to zmienić.
Poniżej prezentujemy 9 naszych ulubionych miejsc, które znajdują się w okolicy AurumChojny:

  1. Najlepsza pizza? U nas zdania są podzielone - część zespołu stoi murem za Pizzerią Osiedlową (ul. Broniewskiego 16), natomiast druga połowa melduje się w obozie Oliviarni (ul. Rzgowska 198). Jedno jest pewne - obie lokalizacje są warte spróbowania.
  2. Dla fanów burgerów przy ulicy Umińskiego 12 czeka Cochise. Czy to przypadek, że nasze osiedle znajduje się przy lokalu na Chojnach, a biuro tuż obok ich drugiej lokalizacji na Piotrkowskiej? Odpowiedź na to pytanie pozostanie naszą słodką tajemnicą, chociaż zapewne historia zamówień mogłaby ją zdradzić…
  3. Jeśli macie ochotę na trochę bardziej egzotyczną kuchnię Mały TAJ (Naruszewicza 4) zaserwuje Wam najpyszniejsze curry i pad thai’e.
  4. Z kolei polskie klimaty odnajdziecie w Pyrce z pieca (Gładka 3/5), która w swoim menu ma ziemniaka/kartofla/pyrkę na (prawie) 1000 sposobów
  5. Pierogarnia Lepi się (Paderewskiego 47) oferuje ponad 20(!) rodzajów pierogów, więc każdy znajdzie tam swojego ulubieńca. 
  6. W kwestii deseru i pysznej kawy kierujcie się prosto do Nie Pytaj (Skupiona 1) lub do Cafe przy ulicy Chojny (Rzgowska 219), gdzie zarówno zastrzyk kofeiny, jak i cukru będzie nieziemsko smaczny.
  7. Last but not least: kultowe miejsce spotkań, restauracja z największą siatką lokalizacji na świecie, słynne Złote Łuki i najlepsze frytki pod słońcem - McDonald's (ul. Rzgowska 211)

Mapkę z zaznaczonymi restauracjami znajdziecie tutaj.

A gdy już będziecie mieli pełne brzuchy, polecamy odwiedzić ulicę Grażyny lub naszą stronę - całkiem prawdopodobne, że nabraliście apetytu na nowe mieszkanie w tak pełnej smaku okolicy.

665 505 438
info@dynamix.pl