Budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb!

Dynamix Sp. z o.o.

Zajmujemy się nieruchomościami od ponad 20 lat

Działamy przede wszystkim w Łodzi i okolicach, zajmując się nieruchomościami już od ponad 20 lat. 

Specjalizujemy się w budowie nowoczesnych oraz klasycznych domów i mieszkań. Dbamy o efekt końcowy szczegółowo analizując działkę, projekt, stosowane materiały. Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie wznoszenia budynków.

Zgodnie z naszą firmową dewizą – budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb!

Realizacja mieszkaniowych projektów deweloperskich

Obsługa inwestycji w roli Generalnego Wykonawcy

Sprzedaż działek / gruntów inwestycyjnych

Dynamix Sp. z o.o.
Co nas wyróżnia
family
Rodzinna, lokalna perspektywa

Daleko nam od anonimowości korporacji, automatów na słuchawce call center i zagranicznych inwestorów. Działamy osobiście i lokalnie, korzystając z prywatnego kapitału, a prawie każdy nasz lunch to jednocześnie rodzinny obiad.

yoga
Elastyczność

Unikamy sztywnych procedur. O tę elastyczność najlepiej zapytać naszych Klientów – oni najlepiej wiedzą, że u nas wiele da się dostosować i załatwić tak, aby wszyscy byli zadowoleni. To wszystko jednak w ramach obowiązujących przepisów, umów i norm, bez wyjątków.

discount
Atrakcyjne, jawne ceny

Nasze ceny są zawsze widoczne, bo nie mamy się czego wstydzić. Bardzo racjonalnie projektujemy nasze inwestycje i poświęcamy dużo energii na znalezienie najlepszych ofert w procesie budowy. To pozwala nam zaoferować naszym Klientom świetne ceny.

clean
Doświadczenie

Na rynku deweloperskim działamy od 1999 roku. Przez te 20 lat zakończyliśmy 18 inwestycji mieszkaniowych o łącznej powierzchni 48 tys. m2. Dodatkowo zrealizowaliśmy 13 różnych projektów domów na indywidualne zlecenie i pomogliśmy wielu Klientom znaleźć działkę na swój własny projekt.

clock
Terminowość

Wszystkie nasze inwestycje były zrealizowane na czas, zgodnie z ustalonym terminem. Jesteśmy dumni z tego, że nawet w obliczu nieuniknionych niespodzianek i pogodowych przeciwieństw losu, zawsze jesteśmy w stanie dotrzymać umówionej daty odbioru.

Dynamix Sp. z o.o.

Nagrody i certyfikaty

Jesteśmy laureatem wielu prestiżowych nagród przyznawanych nam przez niezależne krajowe organizacje gospodarcze.

Są one potwierdzeniem naszej stabilnej sytuacji finansowej, pozytywnych relacji ze społecznością lokalną, dbałości o środowisko naturalne, realizacji założeń CSR czyli Społecznej Odpowiedzialności Biznesu, a także dynamiki rozwoju biznesu.

Dynamix Sp. z o.o.
Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich

Dlaczego to ważne z perspektywy Klienta? Przynależność do PZFD to dodatkowa gwarancja jakości. Związek skupia wyłącznie inwestorów, którzy są godni polecenia. Wymagana jest stabilna pozycja rynkowa udokumentowana doświadczeniem w postaci zrealizowanych z powodzeniem przedsięwzięć deweloperskich oraz co najmniej dwie rekomendacje od aktualnych członków. 

Jako członkowie PZFD uczestniczymy w tworzeniu i wymianie najlepszych praktyk rynkowych, aby wspólnie wyznaczać jakość we wszystkich aspektach związanych z mieszkalnictwem.