2 kwietnia 2026
W wirze świątecznych przygotowań i nie całkiem świątecznej pracy udało nam się wyjść na zespołowy brunch Wielkanocny w Bułkę przez Bibułkę.
Elementem dobrej współpracy jest również odpoczynek i czas na integrację, dlatego cenimy sobie te momenty - https://www.facebook.com/reel/1647267743177886
W poniedziałek 06.04 nasze biuro będzie zamknięte. Po świętach wracamy pełni energii i pozostajemy do Waszej dyspozycji.