Deweloperzy Dzieciom

20 grudnia 2021

Dlaczego warto publicznie mówić o akcjach charytatywnych? Jednym z najważniejszych powodów jest to, że swoimi działaniami inspirujemy i zachęcamy innych do pomagania. Jeśli dzięki temu wpisowi chociażby jedna nowa osoba dowie się o Fundacji Dom w Łodzi i dołączy do grona darczyńców, ten post spełni swoją rolę.
W naszej świątecznej akcji, wspólnie z przedstawicielami łódzkich firm deweloperskich przekazaliśmy 25 000 zł na rzecz podopiecznych Fundacji Dom w Łodzi.

Tak o akcji mówi sama Fundacja: "Firmy skupione w łódzkim oddziale Polski Związek Firm Deweloperskich postanowiły razem zrobić coś dobrego... dać szansę naszym Dzieciom na lepsze życie. Bo każda godzina rehabilitacji, każda chwila spędzona z terapeutą - to malutki krok ku samodzielności.
Dzięki takiej pomocy Bartuś chodzi o własnych siłach i komunikuje się ze światem, Melcia - nasza wspaniała Wojowniczka - od kilku tygodniu je samodzielnie, bez sondy, a Julianka śpi spokojnie w nocy, bo nie budzi jej już ból kręgosłupa. To są cuda, które nigdy by się nie wydarzyły, gdyby nie codzienne, systematyczne i uparte działanie naszych specjalistów: pedagogów, pielęgniarek, logopedki, fizjoterpeutki, psycholożki...
Jesteśmy. Możemy działać... dzięki takim wspaniałym gestom. Dzięki ludziom, którzy mają otwarte, wrażliwe serca i energię, by organizować akcje, wspierać nas i dodawać otuchy.
Jesteśmy wdzięczni. Ogromnie.
Niech dobro zawsze wraca."

Piękne podziękowania dla Pana Prezydenta Adama Pustelnika i PROGRESSIVO za wsparcie akcji.