30-lecie Dynamixu

15 lutego 2023

Kończymy 30 lat!

Brzmi to niewiarygodnie… Czas biegnie z zawrotną prędkością, jednak my dziś nieco zwalniamy i wracamy pamięcią do wszystkich dobrych, trudnych i wyjątkowych chwil, jakie spotkały nas przez minione trzy dekady.

Bez wątpienia był to dla nas okres pomyślny. Pierwsze lata Dynamixu nie były stricte związane z nieruchomościami, jednak rok 1999 przyniósł nowy kierunek, który zaowocował powstaniem naszego pierwszego osiedla przy ulicy Hippicznej, na łódzkim Smulsku. To był początek naszej deweloperskiej działalności, a dziś możemy poszczycić się wybudowaniem łącznie 496 mieszkań (plus kolejne 110 w realizacji) oraz 49 domów. Cieszymy się, że dzięki naszym projektom mogliśmy stać się częścią Waszych historii.

Od pierwszego dnia wiedzieliśmy, że w naszej pracy nie chodzi tylko o budowanie, ale też bardziej generalnie o tworzenie. W końcu stawianie budynku mieszkalnego to jednocześnie realizacja czyjegoś marzenia o własnym Domu. Stąd też geneza naszej dewizy, która brzmi „Budujemy jak dla siebie, na miarę Twoich potrzeb”. Dzięki temu podejściu możemy cieszyć się obecnością Klientów, którzy są z nami od lat. Budowaliśmy ich mieszkanie, dom, a czasem także pierwsze cztery ściany ich pociech. Dynamix wciąż się rozwija, wdrażamy nowe technologie, a nasz zespół powiększa się o nowe talenty. Wszystko po to, żeby lepiej spełniać potrzeby naszych Klientów. Przy okazji dzisiejszej rocznicy to głównie Wam chcieliśmy podziękować za obdarzenie nas zaufaniem - cieszymy się, że możemy z Wami świętować ten wyjątkowy dzień.

Za każdym naszym projektem stała grupa zaangażowanych i utalentowanych osób. Mamy tu na myśli zarówno naszych byłych, jak i obecnych pracowników, ale również partnerów biznesowych, którzy stanowili ważny filar każdej budowy. Dziękujemy Wam za wspólne stawianie czoła napotkanym wyzwaniom, a przede wszystkim za to, że swoją pasją i ciężką pracą przyczyniliście się do wspólnych sukcesów.

Z niecierpliwością czekamy na to, co przyniesie nam kolejne 30 lat. Jednego jesteśmy pewni: nie zamierzamy zwalniać i już pracujemy nad kolejnymi ekscytującymi projektami - jak dla siebie, na miarę Waszych potrzeb.

665 505 438
info@dynamix.pl