Prosty przewodnik zakupu wymarzonego mieszkania

7 lipca 2023

1. Wybierz swoje wymarzone mieszkanie…

…oraz miejsce postojowe i komórkę lokatorską.

Dostępne rozkłady w Aurum Chojny znajdziesz tutaj. Możesz także skontaktować się z nami - udzielimy Ci wszystkich informacji oraz zaproponujemy spotkanie na budowie, podczas którego oprowadzimy Cię po wolnych mieszkaniach.

2. Podpisz umowę rezerwacyjną

W kolejnym kroku spotykamy się w naszym biurze, gdzie możemy przystąpić do podpisania umowy rezerwacyjnej. Jeżeli preferujesz jednak formę zdalną - daj znać! 

Warto wiedzieć, że cena mieszkania podlega lekkim negocjacjom i to spotkanie jest na to idealnym momentem.

Okres umowy rezerwacyjnej to zazwyczaj 1 miesiąc, a wysokość opłaty rezerwacyjnej wynosi 2000 zł i przechodzi ona później na poczet zakupu mieszkania. 

3. Podpisz umowę deweloperską

W trakcie trwania rezerwacji umówimy się z Tobą na spotkanie u notariusza w celu podpisania umowy deweloperskiej.

30 dni po podpisaniu umowy, przychodzi czas na dokonanie pierwszej wpłaty zgodnie z harmonogramem płatności.

4. Dokonaj odbioru technicznego

Po zakończeniu budowy, zaprosimy Cię na odbiór techniczny. Będzie to okazja, abyś mógł obejrzeć swoje mieszkanie i zgłosić ewentualne uwagi.

5. Odbierz klucze do swojego „M”

Na przełomie kwietnia i maja 2024 roku, planujemy podpisanie aktu przeniesienia własności. W tym celu ponownie spotykamy się u notariusza. Tego dnia przekażemy CI również klucze do mieszkania. To zawsze niezwykły moment - początek nowego rozdziału!

Jesteśmy z Wami na każdym kroku tego procesu - służymy radą i wsparciem. Jeśli macie jakiekolwiek pytania dotyczące zakupu mieszkania, z przyjemnością na nie odpowiemy. Skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo lub odwiedź nasze biuro przy ulicy Piotrkowskiej 276e!

📞665 505 438
📧info@dynamix.pl