Bulwary spacerowe nad Jasieniem

5 kwietnia 2024

Bulwary spacerowe nad Jasieniem!

Ogłoszono, że Jasień będzie jedną z trzech łódzkich rzek, które w najbliższym czasie zyskają nowy charakter. Na odcinku od ulicy Pięknej, aż do ujścia do Neru powstać mają ścieżki pieszo-rowerowe, jak również miejsca przeznaczone do wypoczynku i rekreacji.

Artykuł na ten temat znajdziecie tutaj.

To cudowna wiadomość, w szczególności dla przyszłych mieszkańców osiedla Apartamenty Dwie Rzeki, które znajduje się 150 m od doliny Jasienia. Czekamy na efekty prac i pierwsze spacery w otoczeniu soczystej zieleni okalającej zarówno Jasień, jak i Olechówkę.

Jeśli szukacie mieszkania w kameralnej lokalizacji, po sąsiedzku z naturą, a jednocześnie w bliskiej odległości od miejskiej infrastruktury, koniecznie sprawdźcie dostępne rozkłady w Apartamentach Dwie Rzeki.

605 850 516
info@dynamix.pl

źródło grafiki: https://lodz.pl/artykul/lodz-odzyskuje-jasien-nadrzeczne-bulwary-beda-wielka-rekreacyjna-atrakcja-wizualizacja-61231/?fbclid=IwAR1WWceI1J8q5jD4IzqSAg8zGDYqFLAeHG_KhVVnn4arPqwe2oEzpofPTrU_aem_AahBfNXIcFv_didkGCU2PrxIPo1FG8o14Fr9-xHnGvAesNWUCU0vAbDEpL_SpIHshAozOD0u-QU_S6u2Nq55w-iv